Гербіциди

Ачіба

Ачіба®

Селективний протизлаковий гербіцид системної дії для післясходового застосування.

Упаковка: 5л.

Діюча речовина:             Хізалофоп–П–етил, 50 г/л

Препаративна форма:   концентрат емульсії

 

Ачіба® — високоефективний протизлаковий післясходовий гербіцид, селективний практично до всіх широколистих культур. Препарат відзначається надзвичайно м’якою дією на культурну рослину, ефективний у боротьбі з падалицею попередніх зернових культур.

Ачіба® — гербіцид системної дії, діюча речовина якого акумулюється як в наземній, так і в підземній частинах злакових бур’янів (кореневища, підземні пагони). Діюча речовина руйнує синтез жирних кислот в точках росту. Внаслідок цього вже за кілька годин після внесення бур’яни припиняють ріст, а через дві доби вже можна спостерігати перші візуальні ознаки дії гербіциду: центральний пагін легко витягується і має характерне жовтувате забарвлення. Повна загибель бур’янів спостерігається через 7–10 (для однорічних) та через 14–20 (для багаторічних) днів. Повторне відростання бур’янів неможливе.

Діюча речовина гербіциду швидко розкладається у ґрунті (період напіврозпаду становить 7 днів), а тому препарат не впливає на наступні культури сівозміни.

 Культура

 Бур’яни

Норма внесення, л/га 

 Строк внесення

Картопля

Однорічні

2,0–4,0

2–4 листки у бур’янів

Багаторічні

Висота бур’янів — 10–15 см

Соя*

Однорічні

1,0–2,0

2–4 листки у бур’янів

Багаторічні

2,0–3,0

Висота бур’янів — 10–15 см

Буряки цукрові, буряки столові, 
морква, капуста білокачанна, цибуля 
всіх генерацій (крім цибулі «на перо»)

Однорічні

1,0–2,0

2–4 листки у бур’янів

Багаторічні

2,0–3,0

Висота бур’янів — 10–15 см

Льон-довгунець

Однорічні та багаторічні

2,0–3,0

Обприскування посівів у фазі 
«ялинки» (пирій повзучий 
10–15 см)

Коноплі

Однорічні

1,5

Висота бур’янів — 10–15 см

Томати

Однорічні

1,0–2,0

Обприскування у фазі 1–2 
справжніх листків культури 
або через 15–20 днів після 
висаджування розсади

Огірки

Однорічні

1,0–2,0

У фазі 1–2 справжніх листків 
культури

Ріпак ярий та озимий

Однорічні та багаторічні

1,0–1,5

3–5 листків у бур’янів

2,0–3,0

Висота бур’янів — 10–15 см

*За використання на сої нормою понад 2 л/га можлива візульна зміна кольору у вигляді світлих плям, що не мають негативного впливу на врожайність.

СПЕКТР ДІЇ

Вівсюг звичайний

Avena fatua

Гумай

Sorghum halepense

Куряче просо

Echinochloa crus-galli

Лисохвіст

Alopecurus mysouroides

Метлюг звичайний

Apera spica venіti

Мишій

Setaria spp.

Овес посівний

Avena sativa

Пажитниця

Lolium spp.

Пальчатка криваво-червона

Digitaria sanguinalis

Пирій повзучий

Agropyrum repens

Просо напівквітуче

Panicum dichotomiflorum

Пшениця

Triticum aestivum

Свинорій

Cynodon dactylon

Ячмінь посівний

Hordeum vulgare

 

ПЕРЕВАГИ

          М’яка дія на культурну рослину.

·         Швидке проникнення в бур’яни.

·         Неможливість повторної регенерації бур’янів.

·         Високоефективний у боротьбі з падалицею зернових.

·         Подовжений строк дії.

·         Безпечний у сівозміні.

·         Безпечний для довкілля.

Ачіба® добре змішується з багатьма протидводольними гербіцидами, зокрема з Бетаналом® Експерт.
Перед приготуванням робочого розчину із застосуванням інших препаратів слід провести тест на змішуваність.

Виробник: 

Bayer CropScience / "Байєр КропСайєнс"

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in