Інсектициди

Інсектициди

Конфідор

Конфідор®
Високоефективний малотоксичний інсектицид системної і контактної дії проти широкого спектра шкідників з дуже тривалим захистом.
Упаковка: 0,5л.
Діюча речовина: імідаклоприд, 200 г/л
Препаративна форма: водорозчинний концентрат

 

Детальніше

Коннект

Коннект®
Інновативний інсектицид контактно-системної дії
Тара: 5л.
Діюча речовина:
імідаклоприд, 100 г/л, Бета-цифлутрин, 12,5 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії

 

Детальніше

Каліпсо

Каліпсо®
Системний інсектицид, нова високоефективна діюча речовина якого — тіаклоприд — має контактну і кишкову дію. Впродовж тривалого періоду активності препарат знищує найважливіших шкідників при низькій нормі витрати.
Упаковка: 2 мл, 100 мл, 500 мл (спрей), 1л.
Діюча речовина: тіаклоприд, 480 г/л
Препаративна форма: концентрат суспензії
Вплив на бджіл: препарат за правильного дозування безпечний для бджіл.

 

Детальніше

Енвідор

Енвідор®
Акарицид несистемної дії
Діюча речовина:
Спіродиклофен — 240 г/л
Препаративна форма:
Концентрат суспензії
Упаковка: 1л.

 

Детальніше

Децис® f-Люкс

Децис® f-Люкс

Запатентована концепція «спритної краплі», яка за рахунок інноваційних прилипачів покращує покриття листкової поверхні і проникнення всередину тіла шкідників, забезбечує небачений досі ефект порівняно з іншими препаратами піретроїдної групи.

Упаковка: 5л.

Діюча речовина: Дельтаметрин, 25 г/л

Детальніше

Децис Профі

Децис® Профі
Сучасний контактно-шлунковий інсектицид широкого спектру дії, що застосовується на багатьох сільськогосподарських культурах
Упаковка: 0,6кг.
Діюча речовина:
Дельтаметрин, 250 г/кг
Препаративна форма:
гранули, що диспергуються у воді

 

Детальніше

Біскайя

Біскайя®
Cтимулює безперервне збудження нервової системи, що викликає у комах судоми і в результаті — загибель.
Упаковка: 5л.
Діюча речовина: Тіаклоприд — 240 г/л
Препаративна форма: Олійна дисперсія

 

Детальніше

Белт

Белт®
Новий системний інсектицид для боротьби з личинками лускокрилих шкідників на овочевих і плодових культурах.
Упаковка: 1л.
Діюча речовина: Флубендіамід , 480 г/л
Препаративна форма: Концентрат суспензії

 

Детальніше

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in