Контакти

Контакти ТОВ "Остер"

Адреса:
21001, Україна, м.Вінниця, вул. Володимира Антоновича, 7
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Телефон: (0432) 27-99-25
Факс: (0432) 27-99-25
Мобільний: (067) 430-41-92
Інша інформація:

Регіональні представництва ТОВ "Остер"

Представництва ТОВ „Остер” працюють у Вінницькій, Черкаській, Полтавській, Сумській, Одеській та Хмельницькій областях. Представники компанії обслуговують господарства Чернівецької та Тернопільської областей. Дочірні компанії функціонують у Київській - ТОВ "Остер-Центр" - та Миколаївській - ТОВ "Остер Сауз Ленд" областях.

 
 
 
ПІП Посада Електронна пошта Телефон Регіон
Гур’євська Олена Вячеславівна Генеральний директор ostervin@gmail.com (0432) 27-99-25 м.Вінниця
Вершигора Ірина Петрівна Фінансовий директор irinaostervin@gmail.com (067)431-79-60 м.Вінниця
Сопілко Руслана Анатоліївна Помічник генерального директора ostervin@gmail.com (067)430-51-90 м.Вінниця
Фросталь Оксана Олександрівна Головний бухгалтер frostal@ukr.net (050)447-54-76 м.Вінниця
Шумовицька Вікторія Олегівна Комерційний директор viktoriazzroster@gmail.com (067)430-41-92 м.Вінниця
Ларюшкін Павло Євгенійович Начальник відділу логістики pashazzroster@gmail.com (067)430-41-96 м.Вінниця
Більська Юлія Валеріївна Бухгалтер juliabuhgalteroster@gmail.com (067)430-15-27 м.Вінниця
Дубровська Вероніка Сергіївна Начальник відділу мілкого фасування nikagurevskaja@rambler.ru

(067)430-41-97

м.Вінниця
Павлюк Катерина Василівна Директор Чернігівського представництва pavlyuk.kat@gmail.com (067)430-84-64 Чернігівська обл.
Плем'янник Ігор Миколайович Директор по матеріально-технічному забезпеченню

   -

(067)430-38-46

м.Літин
Сосновська Світлана Сергіївна Начальник складу

-

-

м.Літин
Гордусенко Юрій Миколайович Менеджер gordusenko@ukr.net (067)430-48-50 м.Полтава
Богач Анатолій Олександрович Менеджер oster-odessa@ukr.net (067)430-77-01 Одеська обл.

 

Контактна форма

Відправити по електронній пошті. Всі поля з зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in