Мікро та макроелементи

Азот входить до складу білків, хлорофілу, алкалоїдів, фосфатидів і інших органічних сполук. Це найбільш важливий поживний елемент для всіх рослин. Ознаки нестачі азоту проявляються дуже чітко на різних стадіях розвитку. Загальними і основними ознаками нестачі азоту у рослин є: пригноблений ріст, короткі і тонкі пагони і стебла, дрібні суцвіття, слабка облиственность рослин, слабке розгалуження і слабке кущіння (у злаків), дрібні, вузькі листя, забарвлення їх блідо-зелена, хлоротичні. Зміна забарвлення листя може бути викликане і іншими причинами, крім нестачі азоту. Пожовтіння нижніх листків буває при нестачі вологи в грунті, а також при природному старінні і відмирання листя. При нестачі азоту посветленіе і пожовтіння забарвлення починається з жилок і прилеглої до них частини листової пластинки; частини листа, віддалені від жилок, можуть зберігати ще світло-зелене забарвлення. На аркуші, пожовклому від нестачі азоту, як правило, не буває зелених жилок. При старінні ж листя пожовтіння їх починається з частини листової пластинки, розташованої між жилками, а жилки і тканини біля них зберігають ще зелене забарвлення. При нестачі азоту посветленіе забарвлення починається з більш старих, нижніх листків, які набувають жовтий, помаранчевий і червоний відтінки. Це фарбування переходить далі і на більш молоде листя, може виявлятися і на черешках листя. Листя при нестачі азоту опадають передчасно, дозрівання рослин прискорюється. Недолік азоту знижує водоудерживающую здатність рослинних тканин, оскільки зменшує кількість колоїдно-зв'язаної води. Тому низький рівень азотного живлення не тільки знижує урожай, але і зменшує ефективність використання води посівом. Основне джерело азоту в грунті - перегній (гумус). Вміст азоту в гумусі становить близько 5%.
При нестачі азоту у картоплі зміна забарвлення починається з верхівок і країв часткою листа, поступово все листя набувають більш світле забарвлення в порівнянні із звичайною; з часом забарвлення листя може змінитися до бледножелтой. У виняткових випадках краю нижніх листків втрачають хлорофіл і закручуються, іноді піддаються «опіку». Характерні затримка росту і опадання листя.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in