Мікро та макроелементи

Калій не знайдений у складі жодного органічної сполуки, а утворює з ними комплекси. Проте елемент відіграє в житті рослин істотну роль. Він покращує обмін речовин, сприяє збільшенню стійкості рослин до посухи. При достатньому вмісті калію в листках утворюється багато цукрів, що підвищує осмотичний тиск клітинного соку і збільшує стійкість рослин до легких заморозків.
Симптоми дефіциту калію починають проявлятися з побледнения листя. Невиразна блакитно-зелене забарвлення листя (до хлоротічной). Краї листя опускаються вниз. По краях аркуша з'являється ободок засихає тканини - крайової "опік". При сильному калійному голодуванні побуріння охоплює майже всю пластинку листка. Нерівномірне зростання листових пластинок, листя зморщені. Рослина стає низькорослим з короткими міжвузлями, пагони виростають тонкими. Ознаки калійного голодування можуть яскраво проявлятися на сильнокислому грунтах і там, куди вносили надмірні дози кальцію і магнію. Недолік калію може супроводжуватися деформацією і курчавістю листя. Багаторічники і плодові рослини на грунтах втрачають свою зимостійкість. Незначний дефіцит калію призводить до закладки на деревах небувало великої кількості дрібних плодових бруньок, дерево все всипане квітами, але плоди з них розвиваються дуже дрібні.
При нестачі калію у капусти білокачанної старе листя бронзовіють, а потім буріють. У цибулі старе листя на кінчиках жовтіють і підсихають. У моркви нижнє листя бліднуть і закручуються.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in