Шкідники

Плодожерка яблунева
Laspeyresia pomonella L.
Пошкоджує плоди яблуні, трохи менше груші. Метелик у розмаху крил 16-22 мм, гусениці рожеві, інколи майже білі, до 18-22 мм завдовжки. Зимують у коконах у щілинах кори, під відсталою корою та в ґрунті. Навесні вони заляль-
ковуються. В умовах Лісостепу України літ метеликів розпочинається в другій декаді травня. Самиці відкладають яйця поодиноко на плодах та листках яблуні і груші. Одна самиця відкладає 80-120 яєць при температурі ввечері не менше +15,5° С. Вихід гусениць з яєць починається в першій декаді червня. У зв’язку з розтягнутим періодом вильоту метеликів гусениці з’являються протягом півтора місяця. Після виходу з яйця гусениця кілька годин повзає по поверхні плодів та листків, а потім вгризається в м’якоть плода, де прогризає хід до насінної камери, виїдає насіння й переходить в інший плід. Пошкоджені плоди обпадають. Гусениця живе в плодах протягом 24-28 днів, а потім залишає їх і залазить у щілини кори, в ґрунт, де й заляльковується. Частина гусениць залишається на перезимівлю, а частина заляльковується і з лялечок вилітають метелики другого покоління (кінець липня-початок серпня). Друге покоління гусениць в умовах Лісостепу України з’являється на початку серпня. Вони живляться в плодах 23-25 днів, потім залишають їх і ховаються на зимівлю.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in