Шкідники

Попелиця зелена яблунева
Aphis pomi Deg.
Зимують яйця, відкладені амфігонними самицями. Зниження температури повітря до 24,5...-29,3° С впродовж 10-16 днів істотно не впливає на зимуючий запас шкідника, виживання яєць становило 70,0-93,1%. Масовий вихід личинок з яєць спостерігається на третій-восьмий день після початку розпукування бруньок яблуні сорту «Слава переможцям». Відродження триває 11-19 днів. Поява імаго самиць-засновниць спостерігається на початку цвітіння яблуні, коли сума ефективних температур сягає 107° С. Середньодобова температура в середньому становить 4,8° С. Початок розвитку другого покоління співпадає з початком цвітіння або масовим цвітінням яблуні. Відмічено, що за 21-31 день життя самиця-засновниця відроджує 41-89 личинок, з яких через 11-19 днів розвиваються безкрилі і крилаті самиці-розселювачки. Останні мають плодючість від 22 до 31 личинок, які з’являються в садах у кінці травня – в першій половині червня. Найбільш плодючими є перші три покоління шкідника (37-94 личинки попелиць на одну живородну самицю). Впродовж вегетаційного періоду шкідник розвивається в 11-13 поколіннях, що накладаються одне на одне. У вересні-жовтні в колоніях безкрилих партеногенетичних самиць з’являються безкрилі амфігонні (яйцекладучі) самиці і самці. Після парування самиці відкладають яйця, що зимують.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in