Шкідники

Попелиця червоногалова або сіра яблунева
Dysaphis devecta Walk
Пошкоджує тільки яблуню. Зустрічається в саду осередками (5-11 дерев) щороку в одних і тих же місцях і на тих же деревах. Зимують запліднені яйця під корою скелетних гілок і штамбу дерев. Зниження температури повітря до - 24,5...-29,3°С протягом 10-16 днів не впливає в значній мірі на зимуючий запас шкідника, навесні життєвих яєць було 83,4-100%. Початок виходу личинок-засновниць з яєць розпочинається на 2-5 день початку фази «розпукування бруньок» яблуні сорту «Слава переможцям», а масовий вихід личинок-засновниць – на 2-8 днів пізніше початку розпукування бруньок. Відродження триває 16-25 днів. Поява дорослих засновниць спостерігається до або на початку цвітіння яблунь, коли сума ефективних температур повітря становить 115,3° С. Середньодобова температура повітря при появі личинок (нижній поріг розвитку шкідника) в середньому становить 9,2° С. Початок розвитку другого покоління співпадає з початком цвітіння яблуні. Тривалість життя дорослих засновниць в середньому складає 60 днів, самиці відроджують від 43 до 74 личинок. Плодючість безкрилих партеногенетичних самиць наступних поколінь знижується до 6 личинок, а тривалість життя складає в середньому 22 дні. В третій декаді червня – на початку липня з’являється амфігонне покоління (самиці і самці). Самиці після запліднення переповзають на скелетні гілки і штамб, де під лусками кори відкладають по 2-3 яйця, які зимують.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in