Шкідники

Попелиця кров’яна
(Eriosoma lanigerum)
Кров’яна попелиця – один із нових шкідників, що з’явився в наших садах, завезений із Західної Європи разом із саджанцями. В свою чергу в Європу він потрапив із Північної Америки. Надзвичайно складний і небезпечний шкідник. Попелиця довжиною 1-2 мм, покрита білим восковим пушком, який приховує її червоне тіло. Якщо роздавити таку попелицю – залишиться червоне пляма, звідси і походить її назва. Зимує шкідник в кроні і на коріннях дерев у вигляді личинок першого і другого віків, а на півдні можуть зимувати дорослі безкрилі самки. Ранньою весною при t+5°С починають харчуватися личинки, що зимували в кроні дерев, пізніше в крону мігрують личинки, що зимувалив ґрунті на коренях. Тривалість життя дорослих особин 25-45 днів, тривалість розвитку одного покоління 15-20 днів (в умовах Польщі дає до 12 поколінь). За сприятливих умов плодючість – 80-120 личинок. В умовах Європи шкідник розвивається тільки на яблуні і переноситься разом із саджанцями та черенками. Також попелиці можуть розноситися вітром в саду із дерева на дерево. Літом в суху спекотну погоду плодючість самиць зменшується, і вже в серпні починається переселення личинок на корені. Харчуючись шкідник ослаблює молоді дерева, а також виділяє слину, яка викликає здуття на коренях і пагонах, які потім тріскаються, утворюючи глибокі язви, куди потрапляє різна інфекція. В результаті вражені дерева сильно відстають в рості і розвитку, а молоді дерева можуть повністю загинути. Природній ворог кров’яної попелиці – Афелінус (Aphelinus mali) та Вуховертка звичайна (Forficula auricularia)

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in