Мікродобрива

Текнокель Аміно Мікс

Виробник: Agritecno Fertilizantes

КультуриКартопля , Томат , Огірок , Буряк столовий , Часник , Яблуня , Груша ,Вишня , Квіткові , Пшениця озима , Пшениця яра , Жито озиме , Овес ,Ячмінь озимий , Ячмінь яровий , Тритикале озиме , Кукурудза , Соняшник ,Буряк цукровий , Соя , Ріпак озимий , Ріпак злакові трави , Сінокоси ,Пасовища

Упаковка

Препаративна форма- рідина

СкладРозчинні у воді залізо - 3,0%, цинк - 0,7%, марганець - 0,7%, мідь - 0,3%, бор - 0,1%, молібден - 0,1%, вільні амінокислоти L - 6,0%, EDTA

Переваги:

покращує вегетативний розвиток рослин;

збільшує стійкість до хвороб несприятливих кліматичних умов і здатність до відновлення після стресів;

збільшує ефективність фотосинтезу і всіх біопроцесів;

привносить мікроелементи в рослинний організм;

сприяє зростанню врожайності.

Спосіб застосуваннянекореневим

Застосування препарату

Культура Доза застосування Терміни та особливості застосування
Польові культури (зернові ,зернобобові , технічні, кормові та ін) 1 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 
л / га
Некореневої підживлення в початковий період розвитку рослин 1-3 рази з інтервалом 10-14 днів
Картопля 1,5-2 л / га
Витрата робочого розчину 300-600 л / га
Некореневої підживлення у фазі розвитку листя, у фазі бутонізації та після цвітіння
Томати , огірки, перець, кабачки, баклажани, гарбузи, кавуни та ін Некореневої підживлення в період від фази 4-8 листків до початку 
цвітіння 1-3 рази з інтервалом в 10-14 днів
Зелені культури 1-1,5 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
Некореневої підживлення через 7-10 днів після появи сходів 
або висадки розсади та через 7-10 днів після першої підгодівлі
Плодово-ягідні культури 2-3 л / га
Витрата робочого розчину 800-1000 л / га
Некореневої підживлення після цвітіння 1-2 рази з інтервалом 7-10 днів і в період росту плодів 1-2 рази з інтервалом 10-14 днів
Декоративні дерева і чагарники Некореневої підживлення 1-3 рази протягом сезону 10-15 днів
Квітково-декоративні культури 1-1,5 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
Некореневої підживлення 2-6 разів протягом сезону

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in