Мікродобрива

Текнокель Аміно Залізо

Виробник: Agritecno Fertilizantes

Кукурудза , Ріпак озимий , Ріпак ярий , Пшениця озима , Пшениця яра , Жито озиме , Овес , Ячмінь озимий , Ячмінь яровий , Тритикалеїдальня , Буряк злакові трави , Сінокоси , Пасовища

Упаковка

Препаративна форма- рідина

СкладЗалізо водорозчинне-6,0%, вільні амінокислоти L - 6,0%

Переваги:

активізує ріст і розвиток рослин;

збільшує продуктивність рослин;

підвищує стійкість до хвороб і несприятливих погодних умов;

сприяє відновленню рослин після стресів;

збільшує якісні характеристики врожаю;

сприяє зростанню врожайності.

Спосіб застосуваннянекореневим

Застосування препарату

Культура Доза застосування Терміни та особливості застосування
Польові культури (зернові, зернобобові, 
технічні, кормові та ін)
1 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
У початковий період розвитку рослин 1-3 рази з інтервалом 7-10 днів
Овочеві, баштанні культури, картопля, 
квітково-декоративні культури
1-1,5 л / га
Витрата робочого розчину 300-600 л / га
У початковий період розвитку рослин 2-4 
рази з інтервалом 10-15 днів (або при появі перших ознак дефіциту заліза до їх усунення з інтервалом 7-10 днів)
Плодово-ягідні культури 2-3 л / га
Витрата робочого розчину 800-1000 л / га
Після цвітіння 1-2 рази з інтервалом 7-10 
днів і в період росту плодів 1-2 рази з інтервалом 10-15 днів (або при появі перших ознак дефіциту заліза до їх усунення з інтервалом 7-10 дей)
Виноград 1,5-2 л / га
Витрата робочого розчину 
800-1000 л / га
У період бутонізації та цвітіння 1-2 рази з 
інтервалом 7-10 днів і в період дозрівання ягід 1-2 рази з інтервалом 10-15 днів (або при появі перших ознак 
дефіциту заліза до їх усунення з інтервалом 7-10 днів)
Декоративні дерева і чагарники 2-3 л / га
Витрата робочого розчину 800-1000 л / га
У початковий період розвитку рослин 2-4 рази з інтервалом 10-15 днів (або при появі перших ознак дефіциту заліза до їх усунення з інтервалом 7-10 днів)
Квітково-декоративні культури 2-3 л / га
Витрата робочого розчину - 200 - 500 л / га
У початковий період розвитку рослин 2-4 
рази з інтервалом 10-15 днів (або при появі перших ознак 
дефіциту заліза до їх усунення з інтервалом 7-10 днів)

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in