Мікродобрива

Текнокель Аміно Магній

Виробник: Agritecno Fertilizantes

КультуриКартопля, Кукурудза, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Гречка, Льон, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито озиме, Овес, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Тритикале озиме, Буряк цукрова, Соя, Горох, Гірчиця, Рис, Зернобобові, Просо , Сорго, Капуста, Лук, Морква, Огірок, Томат, Буряк столовий, Буряк кормовий, часник, зелень, сіножаті, пасовища, Яблуня, Виноград, Баштанні, Вишня, Груша, Суниця, Агрус, Малина, Смородина, Слива, Квіткові, Ефірномаслічниє , Лікарські, Люцерна, Кальварія, Еспарцет, Багаторічні злакові трави

Упаковка

Препаративна форма- рідина

СкладОксид магнію водорозчинний-6,0%, вільні амінокислоти L - 6,0%.

Переваги:

активізує ріст і розвиток рослин;

збільшує продуктивність рослин;

підвищує стійкість до хвороб і несприятливих погодних умов;

сприяє відновленню рослин після стресів;

збільшує якісні характеристики врожаю;

сприяє зростанню врожайності.

Спосіб застосуваннянекореневим

Застосування препарату

Культура Доза застосування Терміни та особливості застосування
Зернові культури 1-3 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
У фазі 4-5 листків і в фазі кущіння-виходу в трубку
Зернобобові культури У фазі розгалуження
Бобові культури (кормові) Після кожного укосу при висоті травостою 10-15 см
Кукурудза У фазі 5-7 листків і через 10-14 днів
Ріпак У фазі формування розетки
Буряк цукровий буряк столовий , морква,  цибуля , часник,  зелені культури , тютюн 1-2 рази в період інтенсивного росту вегетативної маси з інтервалом 10-14 днів (або при появі перших ознак хлорозу кожні 10-20 днів до зникнення симптомів)
Томат , перець, баклажан, огірок, диня, кавун, гарбуз, кабачок та ін 1-3 л / га
Витрата робочого розчину 300-600 л / га
Картопля 1-3 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
1-2 рази через 7-10 днів після сходів і після цвітіння
Плодові культури (зерняткові) 1-3 л / га
Витрата робочого розчину 800-1000 л / га
У фазі зеленої зав'язі («волоський горіх») і далі 1-2 рази з інтервалом 10-14 днів (або при появі перших ознак 
хлорозу кожні 10-20 днів до зникнення симптомів)
Плодові культури (кісточкові) Після опадання пелюсток і далі 2-3 рази з інтервалом 10-14 днів (або при появі перших ознак хлорозу кожні 10-20 днів до зникнення симптомів)
Декоративні дерева і чагарники У початковий період розвитку рослин 1-2 рази з інтервалом 10-15 днів
Суниця 1-3 л / га
Витрата робочого розчину 200-500 л / га
У фазі бутонізації та після цвітіння
Квітково-декоративні культури 1-2 рази в період інтенсивного росту 
вегетативної маси з інтервалом в 10-14 днів (або при появі перших ознак хлорозу кожні 10-20 днів до зникнення 
симптомів)

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in