Мікродобрива

Текнокель Аміно Цинк

Виробник: Agritecno Fertilizantes

КультуриКукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито озиме, Овес, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Тритикале озиме, Буряк цукрова, Соняшник, Соя, Горох, Зернобобові, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Картопля, Гречка, Льон, Гірчиця, Рис, Просо , Сорго, Капуста, Лук, Морква, Огірок, Томат, Буряк столовий, Буряк кормовий, часник, зелень, Яблуня, Баштанні, Виноград, Вишня, Груша, Суниця, Агрус, Малина, Слива, Смородина, Квіткові, Ефірномаслічниє, Лікарські, Люцерна , Кальварія, Еспарцет, Багаторічні злакові трави, сіножаті, пасовища

Ціна за 1 літр 

 

Препаративна форма- рідина

СкладЦинк водорозчинний - 8,0%, вільні амінокислоти L - 6,0%

Переваги:

активізує ріст і розвиток рослин;

збільшує продуктивність рослин;

підвищує стійкість до хвороб і несприятливих погодних умов;

сприяє відновленню рослин після стресів;

збільшує якісні характеристики врожаю;

сприяє зростанню врожайності.

Спосіб застосуваннянекореневим

Застосування препарату

Культура Доза застосування Терміни та особливості застосування
Зернові культури 0,5-2 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
У фазі 2-4 листків і в фазі виходу в трубку
Кукурудза У фазі 5-7 листків і через 10-14 днів
Цукровий буряк столовий буряк У фазі 4-6 листків і через 10-14 днів
Зернобобові культури У фазі розгалуження і у фазі бутонізації
Томат , перець, огірок, баклажан, кабачок, гарбуз, диня, кавун і ін 0,5-2 л / га
Витрата робочого розчину - 300-600 л / га
У період від фази 4-8 листків до початку цвітіння 1-3 рази з інтервалом 10-14 днів
Рис 0,5-2 л / га
Витрата робочого розчину 200-300 л / га
У фазі кущіння і у фазі викидання волоті
Зелені культури 1-4 рази в період інтенсивного росту 
вегетативної маси з інтервалом 10-14 днів
Виноград 0,5-2 л / га
Витрата робочого розчину - 800-1000 л / га
1-3 рази протягом сезону
Плодово-ягідні культури після цвітіння 1-2 рази з інтервалом 10-14 днів
Декоративні дерева і чагарники 1-3 рази протягом сезону
Квітково-декоративні культури 0,5-2 л / га
Витрата робочого розчину - 200-500 л / га

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in