Мікродобрива

Текнофіт pH, Ж

Виробник: Agritecno Fertilizantes

Цибуля, Квіткові, Баштанні, Виноград, Вишня, Горох, Гірчиця, Гречка, Груша, Зеленні, Суниця, Зернобобові, Капуста, Картопля, Кальварія, Агрус, Кукурудза, Лікарські, Льон, Люцерна, Малина, Багаторічні злакові трави, Морква, Овес, огірок, Пасовища, Соняшник, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Рис, Жито озиме, Буряк кормовий, Буряк цукрова, Буряк столовий, Сінокоси, Слива, Смородина, Сорго, Соя, Томат, Тритикале озиме, Часник , Чистий пар, Еспарцет, Ефірномаслічниє, Яблуня, Ячмінь озимий, Ячмінь яровий

Упаковка:

 

Препаративна формаРідина

ВикористовуєтьсяЯк кондиціонер для води при обприскуванні сільськогосподарських культур шляхом додавання в робочий розчин

СкладПолі-гідрокси-карбокіслоти - 20%, pH - 2

Текнофіт pHНепенящійся підкислювач, ПАР, підсилює дію і ефективність пестицидів і листових підгодівлі. Текнофіт pH підвищує хімічну ефективність розчинів, регулюючи їх кислотність і покращуючи проникнення. Зменшує поверхневий натяг рідин, покращуючи розподіл розчину по листю, і діє як устраняющий піноутворення агент.

Регулятор кислотностіЕфективність багатьох пестицидів може бути знижена в процесі лужного гідролізу під впливом лужної води (з високим рН), що використовується для зрошення. Текнофіт pH особливо рекомендуємо для зниження гідролітичної деструкції таких пестицидів, чутливих до високого рН, як:

Органофосфати

Синтетичні піретроїди

Карбамати

Хлорований вуглеводень

Триазин і інш.

Запобігає дезактивацію в жорсткій воді післясходових гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів і регуляторів росту рослинЖорстка вода містить високий рівень кальцію, магнезія і заліза, що пригнічують дію пестицидів. Після всходовие гербіциди, такі як гліфосат, бентазон, сетоксідім, флуазифоп, 2,4-D, MCPA, і інш.; інсектициди, рослинні гормони і фунгіциди втрачають свою дію під впливом солей жорсткої води. Текнофіт pH, завдяки наявності комплексного агента, знижує негативний вплив жорсткої води на чутливі пестициди.

Колірний індикатор рНТекнофіт pH містить індикатор рівня pH, який забарвлює приготовлений розчин у рожевий колір при досягненні оптимального показника рН 4-4,5.

Сурфакант-ПАР: Диспергатор / Прилипач / Збільшує проникаемостьУтворення крапель води обумовлено поверхневим натягом (хімічним тяжінням між молекулами води). Поверхневий натяг призводить до утворення крапель і є перешкодою до оптимального розподілу розпорошується розчину по листкової поверхні рослин. Використання Текнофіт pH в розчині для листових обробок дозволяє знизити поверхневий натяг розчину, забезпечуючи рівномірне змочування листової поверхні і оптимальний розподіл розпорошується розчину.Текнофіт pH містить комплексний агент, що дозволяє поліпшити проникнення і розподіл розчину в рослині.

Запобігання піноутворенняТекнофіт pH високоефективний для контролю піноутворення в більшості сільськогосподарських розчинів і типах устаткування.

Доза внесенняЗалежить від жорсткості води, водного pH і шуканого рівня pH. 
високолужних вода (pH 8 або вище): 50-150мл на 100 л розчину. 
Слаболужна / кисла вода (pH 6,5-8): 30-100 мл на 100 л розчину.

Сурфактант-ПАР: застосовується для зниження поверхневого натягу води з 72 дін / см до 35-40 дин / см. 
Жорстка вода: 125-150 мл на 100 л розчину. 
М'яка води: 75-100 мл на 100 л розчину.

Сумісність:Текнофіт pH сумісний з більшістю пестицидів, регуляторів росту рослин і листових підгодівлі. Рекомендується здійснення тесту на сумісність у разі приготування складних танкових сумішей з безліччю компонентів. Текнофіт pH є підкислювачі і може мати фізичну або хімічну несумісність з лужними розчинами для розпилення.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in