Підсумкова нарада ТОВ «Остер» 25 грудня 2014 року

Підсумкова нарада ТОВ «Остер» 25 грудня 2014 року

25 грудня Генеральний директор ТОВ «Остер» Олена Гур'євська провела підсумкову виробничу нараду, в ході якої були підведені результати роботи компанії за 2014 рік, а також позначені основні напрями діяльності на 2015 рік та окреслено середньострокову перспективу компанії. У нараді, яка відбувалась у форматі конференції взяли участь керівники представництв і дочірніх організацій, менеджери.

Відкриваючи нараду, О. Гур'євська висловила вдячність за оперативну і злагоджену роботу окремих менеджерів та представництв. Вона відзначила, що компанії вдалося продемонструвати відносно гарні показники надійності, а також задовільні фінансово-економічні результати. Компанія в цілому виконує завдання, заплановані на початку 2014 року, у тому числі щодо продажу нових препаратів, мінеральних добрив і насіння.

На нараді заслухали результати роботи робочої групи, яка аналізувала і узагальнювала результати вживання мінеральних добрив компанії “Агрітекно Фертілізантес”, Іспанія на території різних господарств України, було висловлено ряд цікавих пропозицій стосовно ефективнішого вживання мінеральних добрив, з врахуванням результатів, отриманих робочою групою.Під час наради, у форматі діалогу обговорювали основні аспекти взаємодії різних підрозділів та менеджерів компанії, підвели підсумки оперативної ситуації у різних регіонах, оцінили ризики, що можуть виникнути у зв'язку з непростою економічною ситуацією та затвердили опрацювання сценаріїв роботи у залежності від розвитку подій на Україні.

Окремо були озвучені звіти окремих менеджерів щодо можливості поліпшення їх діяльності у майбутньому і мінімізації витрат та затрат у наступному році. О. Гур'євська відзначила, що хоча компанії “Остер” сьогодні доводиться працювати в умовах жорсткої конкуренції і надвиробництва, в цілому компанія є єдиною командою і дуже згуртованим колективом, здатним вирішувати найскладніші і амбітні завдання в умовах дефіциту фінансових ресурсів.

На закінчення були визначені основні вектори загальної роботи в 2015 році. Зберегти стабільність і продовжити подальший розвиток в умовах економічної і політичної нестабільності можна, використовуючи свої внутрішні резерви. Внутрішні резерви компанії “Остер” – це підвищення продуктивності праці, економічна ефективність кожного підрозділу, оптимізація бізнес-процесів, зміцнення бренду компанії “Остер”, ефективний розвиток взаємодії між підрозділами та співробітниками.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in