Партнери

Syngenta / "Сингента"

Назва компанії «Сингента» (Syngenta) походить від двох слів: "syn" — з грецької синергія, синтез, інтеграція, консолідація зусиль і "genta" — з латинської "gens" — те, що має відношення до людства. Таким чином, Сингента буквально означає «єднання людей».

Веб-сайт: www.syngenta.com

 

Детальніше

Bayer / "Байєр"

Підрозділ Crop ScienceТОВ «Байєр» — один зі світових інноваційних організацій-лідерів у сфері захисту рослин, насіння та біотехнологій. Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрям ресурсоощадного землеробства.            

     Веб-сайт: http://www.cropscience.bayer.ua

Детальніше

ДП «Рейлін»

Дочірнє підприємство «Рейлін» — це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва. В історії підприємства були і злети, і падіння. Та завдяки наполегливій праці професійної команди сьогодні підприємство займає провідну нішу на українському ринку. В 2007 році Національним бізнес-рейтингом України ДП «Рейлін» було визнане лідером в галузі рослинництва.

Веб-сайт: http://raelin.com.ua

Детальніше

Summit-Agro Ukraine / ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн"

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» входить до групи компаній "Сумі Агро Європа". Група "Сумі Агро Європа" є важливою складовою діяльності Сумітомо Корпорейшн – однієї з провідних японських мультинаціональних корпорацій.Сумі Агро Європа" на даний час управляє мережею компаній та філіалів, розташованих у Франції, Іспанії, Німеччині, Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Румунії, Молдові, Болгарії, Україні та Росії, з головним офісом у Лондоні.

Веб-сайт: http://www.summit-agro.com.ua

 

Детальніше

Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу “Кустодія”
Завдання асоціації — налагодження контактів у сфері малого та середнього аграрного бізнесу, і таким чином закладення основи для майбутнього успішного співробітництва між членами та учасниками Асоціації.

Веб-сайт: http://agribusiness.vn.ua

Детальніше

Nufarm / ТОВ «Нуфарм Україна»

«Нуфарм» – один з основних постачальників препаратів, що застосовуються для захисту рослин у сільському, парковому і лісовому господарствах. Диверсифікований ряд продуктів компанії включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятори росту рослин та препарати для протруювання насіння, які успішно представлені у всьому світі.

Веб-сайт: http://www.nufarm.com

Детальніше

DuPont Pioneer / ТОВ «Піонер Україна»

"Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу.
Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Веб-сайт: http://public.pioneer.com

Детальніше

AgriTecno Fertilizantes / Агрітех Фертілізантес

На правах ексклюзиву!

Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.

Веб-сайт: http://agritecnofertilizantes.com

Детальніше

ТОВ «ОХОРОНА АЯКС»


Охоронна фірма ТОВ «ОХОРОНА АЯКС» була створена для надання послуг охорони.

Охорона об'єктів - це досить складний комплекс заходів, в основному застережливого характеру. Організацію охоронних об'єктів можна вважати ефективною тільки в тому випадки, коли суб'єкти злочинної діяльності не в змозі знайти в режимі безпеки якусь лазівку.

Веб-сайт: www.ohorona-ajax.com.ua

 

Детальніше

Avgust Crop Protection / ТОВ "Август-Україна"

«Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.

Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів вітчизняного ринку пестицидів. Компанія створила саму сучасну виробничу базу, до якої входять два підприємства - Вурнарского завод сумішевих препаратів в Чуваської Республіці та завод «Август-Бел» в Республіці Білорусь.

Веб-сайт: http://www.avgust.com

Детальніше

ADAMA Agricultural Solutions

ADAMA  Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.
Офіційне представництво ADAMA  Agricultural   Solutions в Україні працює з 2008 року.

Веб-сайт: http://www.adama.com

Детальніше

Life Force

Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Веб-сайт: www.bioliga.com

Детальніше

Дочірні категорії

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in