Avgust Crop Protection / ТОВ "Август-Україна"

«Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.

Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів вітчизняного ринку пестицидів. Компанія створила саму сучасну виробничу базу, до якої входять два підприємства - Вурнарского завод сумішевих препаратів в Чуваської Республіці та завод «Август-Бел» в Республіці Білорусь.

Веб-сайт: http://www.avgust.com

Потужне науковий підрозділ компанії розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні та оригінальні поєднання діючих речовин.
Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів. Вони поставляються сільгоспвиробникам через власну збутову мережу, яка складається з 48 представництв у найважливіших аграрних регіонах Росії, а також через дистриб'юторів.


Продукція «Августа» для дачників користується величезною популярністю у населення і продається у всіх регіонах РФ, в тому числі через найбільші мережеві магазини «АШАН», «ОБІ», «Леруа Мерлен» та ін Кожен третій житель Росії придбав в 2013 році не менше однієї упаковки препарату з логотипом компанії.

«Август» широко представлений в країнах СНД - відкриті і успішно працюють дочірні компанії в Білорусі, Україні, Казахстані, здійснюються контрактні поставки в Молдову, Вірменію, Грузію та інші країни.

«Август» - перша російська компанія з виробництва пестицидів, що вийшла на міжнародні ринки. Створено дочірні компанії в Бразилії, Колумбії та Еквадорі, ведуться продажі в Колумбії, Еквадорі, Болівії, Марокко та Монголії, реєструються препарати в Бразилії, Еквадорі, Колумбії, Аргентині, Марокко, Мексиці, Тунісі, Алжирі, Сербії та в інших країнах. Напрямок далекого зарубіжжя фірма вважає найбільш перспективним для свого розвитку.

Препарати «Августа» дозволяють хліборобам проводити комплексний захист посівів практично всіх сільськогосподарських культур в будь-яких регіонах і грунтово-кліматичних умовах. Застосувати препарати професійно і ефективно допомагають технологи регіональних представництв фірми.

Надається компанією «Август» комплекс «високоякісні препарати + інформаційно-технологічний супровід» становить основу чесних і довгострокових партнерських відносин з виробниками сільськогосподарської продукції.

Компанія «Август» є членом Російського Союзу виробників хімічних засобів захисту рослин, а генеральний директор компанії А. М. Усков - президентом Союзу.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in