Bayer / "Байєр"

Підрозділ Crop ScienceТОВ «Байєр» — один зі світових інноваційних організацій-лідерів у сфері захисту рослин, насіння та біотехнологій. Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрям ресурсоощадного землеробства.            

     Веб-сайт: http://www.cropscience.bayer.ua

                В сфері несільськогосподарського призначення Bayer пропонує широкий вибір товарів та послуг для контролю шкідників на присадибних ділянках та у лісах. Структура компанії налічує шість оперативних відділів: чотири регіональні підрозділи Crop Science, Environmental Science та Seeds.

                Українське відділення Байєр КропСайєнс розпочало свою діяльність у 1992 році, при цьому безпосередньо ТОВ «Байєр» було засновано в 2002 р. З головним офісом у Києві, в Україні працює більш ніж 500 працівників. Основні сфери діяльності компанії в Україні збігаються з діяльністю концерну в світі: захист рослин, насіння овочів, насіння ріпаку, селекція зернових, охорона здоров’я людей та тварин, високотехнологічні матеріали.

                Наразі «Байєр» та, зокрема, підрозділ захисту рослин («Кроп Сайєнс») є лідером українського ринку засобів захисту рослин, пропонуючи дієві, перевірені та надійні препарати бездоганної якості. У 2016 році компанія «Байєр» в Україні пропонує 77 видів засобів захисту рослин, серед яких 22 гербіцида, 10 інсектицидів, 27 фунгіцидів, 15 протруйників, а також 3 регулятори росту та прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.

                Як відомо, з 2010 року компанія «Байєр» започаткувала селекційну програму з пшениці в Україні. У червні 2015 року бізнес з насіння пшениці вже стартував. Продаж першого сорту озимої пшениці - «Ареал Ювілейний» почався у серпні. В короткостроковій перспективі планується розширення портфоліо з пшениць рядом нових сортів.

Продовжуючи впровадження на український ринок європейської програми селекції озимого та ярого ріпаку, в сезоні 2015 року буде запропоновано до продажу 3 високоврожайні гібриди ярого та 9 гібридів озимого ріпаку.

Кожного року на свої поля гостинно запрошують демонстраційні центри «Байєр АгроАрени», де агрономи та фермери мають змогу відвідати практичні семінари щодо технологій вирощування сільськогосподарських культур із застосуванням сучасних засобів захисту рослин та поділитися досвідом зі своїми колегами з різних куточків України. «АгроАрена Центр» в Полтавській області, «АгроАрена Захід» в Тернопільській області, «АгроАрена Південь» в Миколаївській області, партнерська Арена у Черкаській області та «АгроАрена Схід» у Харківській області збирають агрономів та директорів провідних сільськогосподарських компаній не тільки України, а й багатьох інших країн. До відкриття у 2015 р. запланована ще одна. В Херсонській області успішно функціонує сучасна дослідна станція з овочівництва. На площі близько 12 га застосовують найсучасніші технології для дослідження та виведення кращих сортів і гібридів огірків, помідорів, цибулі, кавунів, динь, перцю, моркви, кабачків, капусти, баклажанів, а також захисту цих культур.

Для якісного та швидкого реагування на вимоги українських аграріїв налагоджено мережу з близько 22 офіційних дистриб'юторів засобів захисту рослин виробництва «Байєр». В кожній області України працює один або декілька постійних співробітників компанії «Байєр», компетентних фахівців для оперативного та якісного надання послуг з агрономічної експертизи та кваліфікованих консультацій щодо ефективного ведення сільського господарства.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in