ДП «Рейлін»

Дочірнє підприємство «Рейлін» — це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва. В історії підприємства були і злети, і падіння. Та завдяки наполегливій праці професійної команди сьогодні підприємство займає провідну нішу на українському ринку. В 2007 році Національним бізнес-рейтингом України ДП «Рейлін» було визнане лідером в галузі рослинництва.

Веб-сайт: http://raelin.com.ua

Підприємство розвивається в багатьох напрямках, основними з яких є дистрибуція насіння сорго, с/г техніки, запчастин, адювантів, інокулянтів, саджанців ягідних культур та ін. За 18 років своєї  діяльності «Рейлін» встановило взаємовигідну співпрацю з сотнями українських господарств, забезпечуючи їм новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. Для досягнення ефективного результату підприємством залучаються  вчені провідних аграрних науково?дослідних та навчальних закладів України, які відпрацьовують та вдосконалюють агротехнологічні прийоми с/г виробництва. Своїми знаннями та досвідом спеціалісти діляться з виробниками на  семінарах, Днях поля. Підприємство приймає активну участь у виставках та ярмаркових заходах, аграрного спрямування, що проходять по всій Україні. Сьогодні ДП «Рейлін» представляє на українському ринку продукти таких відомих американських  компаній як «Річардсон Сідс», «Хартманс Плант Компані», «Кейджо, Інк.», «Бревер Інтернейшнл», «Беккер Андервуд» та ін.

З 2002 року «Рейлін» впроваджує в господарствах України вирощування сорго американської селекції. В даний час до «Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні на 2013 рік»  внесені гібриди зернового та силосного сорго: Даш Е, Спринт 2, Спринт W, Свіфт, Прайм, Сонцедар, Сило 700Д, Чудовий ВМР. Сорго дуже динамічно завойовує сільськогосподарський ринок. З 2002 по 2008 рік посівні площі сорго ДП «Рейлін» зросли з 6 000 га до 180 000 га.

Для підвищення ефективності використання засобів захисту рослин ДП «Рейлін» пропонує екологічно безпечні продукти-партнери (адюванти). Ці препарати (Сайд Кік II, Сайд Кік, Бревер 83-17, Бревер 90-10, Сурфактант pH+азот, Дефомер) посилюють дію гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, десикантів, дефоліантів, що дозволяє зменшити їх норму внесення на гектар. Завдяки пінному концентрату «Ол Везер», внесення  засобів захисту рослин буде якісним, без огріхів.

Одним із нових напрямків діяльності підприємства є вирощування саджанців чорниці культурної та актинідії (ківі) американської селекції. Ці ягідні культури заслуговують на увагу як в приватному секторі, так і в промисловому. Адже вони є смачним джерелом вітамінів та мікроелементів. На базі ДП «Рейлін», яка знаходиться в с. Кодаки, Васильківського району, Київської області, працює «Чорничний центр», який пропонує п’ять сортів чорниць (Аманда 818М, Блустар 701М, Джонні 716М, Керрі 728С, Чік 725М) та два сорти актинідії (Джон Кар, Аманда Лі).Sviridov

На початку своєї діяльності Дочірнє підприємство було дистрибутором тільки однієї компанії «Мелроу» по продажу самохідних обприскувачів «Спрей Куп». На сьогодні «Рейлін» пропонує сільгоспвиробникам нову та бувшу у використанні с/г техніку різних виробників США (трактори, комбайни, обприскувачі, сівалки, розкидачі добрив, подрібнювачі, ін.), а також повний спектр запчастин до неї, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Дочірнє підприємство «Рейлін» — це підприємство, яке постійно розвивається, удосконалюється, переймає та впроваджує передовий світовий досвід сільськогосподарського виробництва з однією метою — бути успішним у ще більш успішній та багатій Україні.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in