Life Force

Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Веб-сайт: www.bioliga.com

НПО «Сила Жизни» - производитель комплексных удобрений, микроудобрений и стимуляторов роста для любых видов растений, от цветов и газонных трав до сельскохозяйственных культур. Номенклатура выпускаемой продукции включает в себя: органоминеральные комплексные жидкие и сухие удобрения, Биогумус, Гумат. Одним из важных направлений является также производство микробиологических средств (биоочестителей и биорегуляторов), биоактиваторов для уличных и дачных септиков, туалетов, выгребных ям, а так же для ускорения приготовления компоста. Продукция выпускается под запатентованными торговыми марками: «Сила Жизни», «Флорист», «Реасил».

Цели и задачи:

Сохранение существующей рентабельности предприятия (средние показатели за последние три года)

 • Выработка рекомендаций по подбору и ротации с-х культур, дающая максимальный  экономический эффект в течение 3-4 лет и более в системе сберегающего земледелия.
 • Выработка рекомендаций по подбору с-х техники для реализации необходимых  агротехнических приемов
 • Участие в подборе и обеспечение хозяйства качественным посевным материалом
 • Разработка и обоснование системы питания для всех выращиваемых культур с учетом  особенностей почвенных и климатических условий, обеспечивающей стимуляцию роста и развития растений во всех фазах (от появления всходов до получения урожая)
 • Проведение фитосанитарного мониторинга почв, растительных остатков и вегетирующих  растений. Разработка на основе полученных данных интегрирования химико-биологической   системы защиты от грибковых и бактериальных заболеваний.
 • Обеспечение чередования химических средств защиты растений с учетом рисков  возникновения резистентных (устойчивых) возбудителей грибковых и бактериальных болезней.

 

ВІдгуки клієнтів про продукцію.

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in