Syngenta / "Сингента"

Назва компанії «Сингента» (Syngenta) походить від двох слів: "syn" — з грецької синергія, синтез, інтеграція, консолідація зусиль і "genta" — з латинської "gens" — те, що має відношення до людства. Таким чином, Сингента буквально означає «єднання людей».

Веб-сайт: www.syngenta.com

 

  Хоча в сучасному вигляді компанія «Сингента» розпочала свою діяльність лише у 2000 році, засновано її на давній виробничій традиції, якій вже понад 250 років. 1758 року фірма Дж. Р. Гейгі Лтд. налагодила виробництво хімічних препаратів та барвників у швейцарському місті Базель, а 1876 року Едуард Сандоз заснував однойменну фабрику з виробництва барвників. За десять років було засновано компанію «Сіба». Півстоліття потому в Об’єднаному Королівстві в результаті злиття «Бруннер Монд Лтд.», «Нобель Індастріз», «Брітіш Дайстаффс Коронейшн Лтд». та «Юнайтед Алкалі Ко. Лтд.» утворилася компанія «Імперіал Кемікал Індастріз» (ІСІ). І саме ІСІ у 1928 році заснувала сільськогосподарську дослідну станцію майбутньої Сингенти, що розташована у місті Джелотс Гілл.

   Згодом компанія Гейгі налагодила виробництво інсектицидів. Упродовж наступних 50 років дослідники компаній «Гейгі» та ІСІ здійснювали свої незалежні відкриття, багато з яких актуальні і сьогодні. У 1971 році Сіба та Гейгі утворили нову компанію «Сіба-Гейгі Лтд.», яку скорочено називали просто Сіба. Через три роки Сіба з метою розширення бізнесу придбала американську фірму «Фанк Сідз Інтернешнл». Невдовзі Сандоз наслідувала приклад Сіби і придбала два бренди: Роджерс та Норсрап Кінг, які досі представлені в корпорації «Сингента Сідз» разом із Слуіс енд Грут (S&G) Голландської Групи Цаадуні, яку Сандоз придбала у 1980 році. Того ж року Сіба заснувала у Великій Британії спеціальний біотехнологічний підрозділ, а ІСІ вийшла на глобальний ринок насіння, заснувавши у 1983 році компанію ІСІ Сідз.

    Приблизно через 10 років ІСІ виокремила спочатку фармацевтичний, а потім агрохімічний бізнес, який згодом виріс у окрему компанію «Зенека», а також бізнес цінних паперів.
   Один із найбільших процесів корпоративного злиття відбувся у 1996 році, коли Сандоз та Сіба утворили компанію «Новартіс», яка вже за рік розширила свій сільськогосподарський підрозділ шляхом придбання підрозділу засобів захисту рослин компанії «Мерк енд Ко. Інк.». У 1998 році компанія придбала ІСК Біосайенсіз та об’єдналася зі шведською Астра АБ, які в 1999 році утворили нову компанію «АстраЗенека».

  13 листопада 2000 року Новартіс та АстраЗенека об’єднали свої агробізнеси та створили компанію «Сингента» (Syngenta), яка успадкувала здобутки і традиції цих сильних компаній. Головний офіс Сингенти розташовано у м. Базель (Швейцарія). Сингента стала провідною компанією на світовому агрохімічному ринку, метою якої є забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою інноваційних технологій.  Від першого дня свого створення Сингента взяла на себе зобов’язання допомагати своїм клієнтам, фермерам з усього світу в їхніх щоденних потребах. З одного боку, це робиться з метою розвитку та пропозиції ширшого кола інноваційних продуктів. Першим успіхом у цьому напрямі стало завершення мапи рисового геному науковцями Інституту досліджень Торрі Меса (TMRI), центру дослідження геному компанії «Сингента» у січні 2001 року. Сингента оприлюднила це відкриття у 2002 році, завдяки чому дослідники одержали важливі знання і у подальшому змогли значно покращити якість продовольчих культур.

 З іншого боку, Сингента перетворила питання ведення сталого сільського господарства на власне кредо і у 2001 році заснувала власну «Фундацію за стале сільське господарство». Мета Фундації — покращення у раціональний спосіб результатів праці сільгоспвиробників. Організація застосовує інноваційні методи та технології з метою допомоги фермерам у засушливих частинах світу збільшити виробництво сільгосппродукції та отримати якнайкращі результати. На сьогодні фундація запровадила дев’ять програм у найбідніших регіонах Південної Америки, Африки та Індії, що є значним внеском у розвиток сільського господарства цих країн.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in