ТОВ «ОХОРОНА АЯКС»


Охоронна фірма ТОВ «ОХОРОНА АЯКС» була створена для надання послуг охорони.

Охорона об'єктів - це досить складний комплекс заходів, в основному застережливого характеру. Організацію охоронних об'єктів можна вважати ефективною тільки в тому випадки, коли суб'єкти злочинної діяльності не в змозі знайти в режимі безпеки якусь лазівку.

Веб-сайт: www.ohorona-ajax.com.ua

 

Наші пріоритети: 

1.      Комплексний підхід до реалізації та виконання необхідних охоронних заходів;

2.      Якісний режим охорони об'єкта;

3.      Професіоналізм охоронників, який дозволить створити умови для використання технічних засобів охорони та здійснення охоронних заходів.

У своїй діяльності фірма керується: 

-          Законом України «Про охорону діяльність»

-          Законом України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»

-          Постановою Кабінету міністрів України від 10.08.1993 р. № 615

-          Наказом МВС України від 14.04.1998 р. № 257

-          Спільним наказом Державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємства і МВС України від 14.12.2004 р. № 145/1501 

          

Охоронна діяльність здійснюється на підставі ліцензії МВС України АЕ № 292091 від 13.05.2014 р. на надання охоронних послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

            ТОВ «Охорона АЯКС» бере на себе повну матеріальну відповідальність згідно чинного законодавства та договору, за збитки, заподіяні замовнику внаслідок неналежного виконання охороною своїх договірних зобов’язань.

            Метою діяльності підприємства є надання ЗАМОВНИКУ професійних послуг по забезпеченню надійного функціонування його бізнесу з максимальним збереженням інтересів ЗАМОВНИКА і суворим дотриманням вимог діючого законодавства України.

            Забезпечення безпеки вашого бізнесу досягається комплексом фізичної охорони та технічних засобів.

ТОВ «Охорона АЯКС» надає наступні види послуг:

-          охорона промислових та виробничих об’єктів;

-          цілодобова охорона територій;

-          охорона підприємств;

-          охорона складів, комбінатів і агрофірм

СПІЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ ОХОРОННОЇ ФІРМИ З КЕРІВНИЦТВОМ ОХОРОНЯЄМОГО ПІДПРИЄМСТВА

Діяльність направлена на проведення оперативно – профілактичних заходів по викриттю фактів спроб крадіжок, незаконного вивозу (виносу) готової продукції та матеріальних цінностей підприємства.

-          впровадження співробітників служби безпеки в трудові колективи підприємства шляхом працевлаштування на невизначений термін (по узгодженню із замовником).

-          отримання конфіденційної інформації від працівників та службовців підприємства відносно осіб, які схильні до крадіжок, підробок товарно – транспортних накладних та розкриттю самої системи крадіжок на підприємстві.

-          проведення інших заходів службою безпеки охоронної фірми в процесі роботи та накопичення конфіденційного матеріалу (щоденно, щотижня, щомісяця).

Контроль за якістю несення служби охоронниками здійснюють: директор, начальник з охоронної діяльності, начальник зміни об’єкта. Прихований контроль здійснює служба безпеки ТОВ «Охорона АЯКС». Витрати на автотранспорт для перевезення особового складу, відділу контролю та служби безпеки за рахунок ТОВ «Охорона АЯКС».

Форма одягу особового складу

ТОВ «Охорона АЯКС»

-          куртка тепла (зимова) – «Титан» (камуфляж);

-          костюм х/п – «Титан» (камуфляж);

-          шапка (зимова) – «Титан» (чорного кольору);

-          взуття (чорного кольору);

-          нагрудна нашивка «Охорона»;

-          нашивка на спину «Охорона»;

 

Спецзасоби, якими забезпечені охоронники

1.      Пневмопістолети МР 654 – К;

2.      Газові балони «Терен - 4».

Режими несення служби охоронниками на об’єктах відпрацьовуються в залежності від масштабу підприємства, виду діяльності, кількості працюючих на підприємстві та як розташовані приміщення на підприємстві. Періодично режими змінюються. Ротація охоронників на об’єкті відбувається в узгодженні із замовником. Відповідно до керуючих документів (інструкцій) охоронники на одному і тому же підприємстві максимально можуть нести службу від 3 – ох до 6 - ти місяців.

Для більш ефективної роботи по охороні за рахунок охоронної фірми ТОВ «Охорона АЯКС» виставляється начальник охорони, який:

-          постійно знаходиться на об’єкті та здійснює організацію, оперативне керівництво підрозділом охорони і контролює якість виконання службових обов’язків охоронниками на постах;

-          з урахуванням вимог ЗАМОВНИКА, розробляє інструкції, що регламентують діяльність підрозділу охорони;

-          організовує взаємодію охорони з місцевими правоохоронними органами.

Надається пропозиція щодо кількості, виду постів та головних завдань постів. По узгодженню сторін затверджується дислокація, розробляється схема охорони об’єкта, визначаються маршрути безпечного руху охоронників кожного поста та їх функціональні обов’язки.

            Для виконання договірних умов на об’єктах які охороняються на посади охоронників, начальників змін та начальників відділів охорони  призначаються особи, які проходять повну медичну та спец. перевірку ОВС і відповідають кваліфікаційним вимогам, встановленим ліцензійними умовами до персоналу охорони.

Вартість послуг з надання охорони варується в залежності від кількості постів, людей та розмірів об’єкта:

            Чітке розуміння стратегічних цілей клієнта, чітка постанова тактичних завдань та відповідне розподілення їх пріоритетів командно-керівному складу компанії, побудову структури систем безпеки по принципу «необхідно і досить».

            Чітка регламентація діяльності та опис всіх процесів в системі забезпечення безпеки. Дотримання цих принципів дає можливість забезпечити роботу по самій важливій формулі для клієнта «оптимальність відношення ціни і якості». Режими несення служби охоронниками на об’єктах відпрацьовуються в залежності від масштабу підприємства, виду діяльності, кількості працюючих на підприємстві та як розташовані приміщення на підприємстві.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in