Мілка фасовка

ТМ «Зелений Світ» - національна мережа торгово-консультаційних центрів, спрямована на забезпечення споживачів широким асортиментом ретельно відібраних  високоякісних і безпечних засобів захисту рослин, що сприяють продуктивному і стабільно виробництву сільськогосподарської продукції.

Основна продукція, що поставляється під торговою маркою «ТМ Зелений Світ» це засоби захисту рослин компанії Байєр КропСайєнс (Німеччина), "Сингента", "Дюпон", "Самміт-Агро Юкрейн", "Монсанто", а також трави газонні польської компанії "Агронас".

 

Мережа магазинів ТМ «Зелений Світ»

Наші магазини працюють на ринку з 2000 року. За цей час ми змогли зарекомендувати себе як стабільні і надійні магазини, завоювати велику популярність і заслужений авторитет. А також ми змогли значно розширити асортимент товарів. Наше завдання полягає не тільки в тому, щоб просто продати потрібний товар, але і в тому, щоб інформувати покупця. Магазини  ТМ "Зелений Світ" працюють у Вінницькій, Черкаській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

 
 
 
Область Місто Адреса Телефон Графік роботи
Вінницька Вінниця вул. Володимира Антоновича 7 (067) 430-22-05 8:00-17:00
Вінницька Бершадь вул. Леніна 22 (097) 030-53-28 8:00-17:00
Хмельницька смт. Ярмолинці вул. Чапаєва 57А (067) 492-73-02 8:00-17:00
Черкаська Монастирище вул. Леніна 85/13 (096) 467-44-85 8:00-17:00

 

 • Bayer CropScience — одна зі світових інноваційних компаній-лідерів у сфері захисту рослин, насіння та біотехнологій. Компанія пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Syngenta

 • Назва компанії «Сингента» (Syngenta) походить від двох слів: "syn" — з грецької синергія, синтез, інтеграція, консолідація зусиль і "genta" — з латинської "gens" — те, що має відношення до людства. Таким чином, Сингента буквально означає «єднання людей».Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.


AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах).

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.

Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів.

Makhteshim Agan Group

 • Мактешим-Аган є провідним світовим виробником і постачальником засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Компанія має більш ніж 60-річний досвід роботи та бездоганну репутацію, завдяки якісній продукції та уважному обслуговування своїх клієнтів. Мактешим-Аган входить до числа декількох найбільших виробників продукції захисту рослин у світі.

Log in